imfe.jpg
  English
.
.

Сайти Інституту

Етнографія
.

| Надрукувати |

HANDMADE-Еxpo 2019

 

09 березня 2019 р. закінчилась Міжнародна весняна виставка «HANDMADE-Еxpo 2019». У рамках неї, вже традиційно, відбулася ХІІІ Всеукраїнська виставка-конкурс «Арт Країна і Арт Країна Kids». Діти та дорослі з усієї території України, навіть з «сірої зони» Донбасу, надіслали свої твори.

Участь у заході як член журі взяла науковий співробітник відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України (далі - ІМФЕ), кандидат мистецтвознавства Галина Істоміна.

 

Науковий співробітник ІМФЕ, кандидат мистецтвознавства Істоміна Галина (член жюрі), Дюговська Галина (член жюрі) та автор Петренко Юлія (справа) на тлі роботи «Двоє» (Гран-Прі)

 

Майстри декоративного мистецтва представили свої роботи у різноманітних техніках. Зусилля організаторів «HANDMADE-Expo» - виставки спрямовані на популяризацію та розвиток рукоділля і творчості як хобі. Тому щорічно проводиться конкурс «Арт Країна» і «Арт Країна Kids» серед талановитих українців. Органзатори запрошують всіх творчих людей і талановитих дітей долучитись до участі в конкурсах.

 

 

Кірсанова Поліна (5 років) біля своєї роботи «Святий Миколай». (3 місце)

 

Для новачків світу рукоділля «HANDMADE-Expo» стає справжнім святом творчості. Експозиція авторських робіт надихає на створення шедеврів, які стануть цікавим сувеніром, подарунком, оберегом, прикрасою, ексклюзивної деталлю, яка має прикладне значення в повсякденному житті. А постійні учасники і молоді компанії, презентують свої новинки, проводять семінари, майстер-класи та консультації з усіх напрямів і авторських технік рукоділля. Гран-Прі отримала Юлія Петренко.

 

Дипломи учасниць конкурсу «Арт Країна і Арт Країна Kids»: Петренко Юлії (Гран-Прі) та Кірсанової Поліни (3 місце)

 

Галина Істоміна
науковий співробітник,
кандидат мистецтвознавства