imfe.jpg
  English
.
.

Сайти Інституту

Етнографія
.

| Надрукувати |

«Віват філармонія!»

 

22 травня 2019 р. Кіровоградська обласна філармонія відсвяткувала своє 80-річчя. Славний ювілей цього - одного з найстарших з-поміж аналогічних закладів культури - збігся ще з одним - уже 35 років Філармонію очолює заслужений діяч культури України Микола Кравченко. До цих двох подій було приурочено презентацію книжки «Віват, Філармонія!», редактор-упорядник - кандидат мистецтвознавства, старший науковий співробітник відділу музикознавства та етномузикології Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України (далі - ІМФЕ) Ірина Сікорська. У книжці творчість колективу Філармонії простежено через призму особистості її директора.

 

 

На ювілей до Кропивницького прибули колеги-директори з 10 дружніх філармоній, з якими упродовж багатьох років триває плідне співробітництво. Урочистості увінчав грандіозний гала-концерт - своєрідний звіт досягнень Філармонії. Переповнена зала аплодувала артистам стоячи, а успіх був таким значним, що було вирішено повторити програму (а квитки на неї вже розпродані заздалегідь!)

 

Виступ директора видавництва «Імекс» Тамари Саміляк

 

Виступ художнього керівника Кіровоградської обласної філармонії Наталії Бондаренко

 

Вже понад два десятиліття триває співробітництво відділу музикознавства ІМФЕ з Кіровоградською обласною філармонією. Тож зовсім не випадково щасливий і розчулений Микола Кравченко так підписав книжку для бібліотеки Інституту: «З найкращими побажаннями Інституту і вдячністю за співпрацю». Він додав: «Як гарно, що Ви є в моєму житті і в житті нашої Філармонії. З величезною повагою і надією на подальшу співпрацю». Нехай усе справдиться.

 

Виступ директора Кіровоградської обласної філармонії М. І. Кравченка

 

Ірина Сікорська
старший науковий співробітник,
кандидат мистецтвознавства