imfe.jpg
  English
.
.
.

«Етнографія» — науково-популярний ресурс, присвячений українській традиційно-побутовій культурі. Проект має на меті доступно і цікаво відповісти на популярні питання, пов’язані з народною культурою.

 Сайт «Етнографія» складається з таких розділів: «народна культура», «усна історія», «персоналії», «етнологія і політика», «майстер-класи», «фото», «відео», «словник етнографічних термінів». Усі розділи наповнюються статтями співробітників Інституту — етнологів, фольклористів, етномузикологів.

 Крім того, у розділі «відео» регулярно викладаються найцікавіші етнографічні матеріали з порталу Youtube, а також аудіозаписи з Наукових фондів ІМФЕ, польові відео– та аудіозаписи співробітників Інституту.

 У розділі «фото» містяться унікальні світлини із зображеннями елементів народного побуту українців, які знаходяться у приватних архівах працівників Інституту. Матеріали ресурсу стосуються всієї України — від Львова до Донецька, від Києва до Криму. Особлива увага приділяється характеристиці регіональних особливостей української культури, її порівнянню з іншими народами.

 Сайт «Етнографія» розрахований на широке коло читачів: науковців, школярів, учителів, студентів, викладачів, краєзнавців та всіх небайдужих до народної культури.