imfe.jpg
  English
.
.
.

Шановні користувачі!

 

Звертаємо увагу, що вся інформація сайта є інтелектуальною власністю Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України. Користувачі можуть послуговуватися матеріалами сайта з пізнавальними чи науковими цілями (за умови посилання на інтернет-ресурс Інституту). Забороняється копіювання, тиражування (на паперових чи електронних носіях) та розміщення матеріалів на приватних сайтах з комерційною або іншою метою. Користувачі-порушники цього застереження нестимуть відповідальність згідно із чинним законодавством.

 

Підручники, посібники

 

2022,2021,2020,2017,20162014,2013,2012

 

 

Активное изображениеВолошенюк О. Навчальна програма «Основи медіаграмотності». Для загальноосвітніх навчальних закладів 10 – 11 класів із навчанням українською мовою, а також російською та іншими мовами національних меншин. – К., 2014.

Завантажити

  


Активное изображениеВолошенюк О. Навчальна програма «Сходинки до медіаграмотності». Для загальноосвітніх навчальних закладів 2 -4 класів із навчанням українською мовою, а також російською та іншими мовами національних меншин. – К., 2014.

Завантажити

 

 

 

 


Активное изображениеВолошенюк О. Навчальна програма «Медіаграмота в педагогічних училищах і коледжах». Для студентів, які здобувають неповну вищу освіту на основі базової та повної загальної середньої освіти. – К., 2014.

ISBN 978-966-2123-61-6

Завантажити

 

 

 

 


Активное изображениеВолошенюк О. Основи медіаграмотності: Навчально-методичний посібник для вчителя 8 (9) клас. Плани-конспекти уроків / За ред. В.Ф. Іванова, О.В. Волошенюк, О.П. Мокрогуза. – К.: Академія української преси, Центр вільної преси, 2014. – 190 с.

ISBN 978-966-2123-60-9

Видання – це перший посібник для вчителів, які викладають медіаграмотність в середній школі. Він містить плани-конспекти занять відповідно до тем програми «Основи медіаграмотності для 8(9) класів», кожна з яких охоплює серію уроків. В конспектах також наведено велику кількість основних та додаткових ресурсів та матеріалів.

Завантажити


Активное изображениеЖелезняк С.М., Ламонова О.В. Образотворче мистецтво. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. – Київ: «Генеза», 2013. – 176 с.

ISBN 978-966-11-0259-9

Підручник призначений для учнів 6-х класів загальноосвітніх учбових закладів. Написаний відповідно до Державної освітньої програми. Він знайомить учнів з видами образотворчого мистецтва (графіка, живопис, скульптура, декоративно-ужиткове мистецтво), дає уявлення про їхні основні виразові засоби. Окремі розділи присвячені значенню світлотіні, основам перспективи колористики. Також підручник містить короткі біографічні розповіді про найвідоміших українських і світових митців. Теоретичний матеріал доповнюється практичними завданнями, численними ілюстраціями.